Bugun...



GÖKYÜZÜ KARTALLARI OKULLARI İÇİN UÇTULAR

Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullar arası Kayakla Atlama Yarışları atlama kulelerindeki 30 ve 30’luk Atlama kulelerinde yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 07-03-2020 22:51

GÖKYÜZÜ KARTALLARI OKULLARI İÇİN UÇTULAR

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Raporu’nda yer alan küçükler, yıldızlar ve gençler B ve A kategorilerinde yapılan Kayakla Atlama Yarışları nefes kesti.

 

Kamuoyunda uçan adamlar olarak bilinen Gökyüzü Kartalları Okulları adına madalya kazandırmak için kıyasıya yarıştı. 20 dolayında sporcu, seyircilerin heyecanlı bakışları arasında atlayışlarını gerçekleştirdi.

 

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

 

Erzurum Kayak İl Temsilcisi Taner Döşkaya ve Kayakla Atlama Milli Takım Antrenörlerinden Bilal Albayrak nezaretinde yapılan kayakla atlama yarışlarında Faik Yüksel, Mustafa Öztaşyonar ve Yasin Yorulmaz’ın hakemlik yaptığı müsabakalarda şampiyonlar belli oldu.

 

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Şinasi Polat, Palandöken Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yaşar Elen, TOHM Müdürü Murat Tanas, Milli Eğitim Müdürlüğü İl Koordinatörlerinden Kürşat Çüçen, Okul Sporları Servisinden Buket Sevindik ve Muhammet Mavibaş’ın da izlediği kayakla atlama il birinciliği yarışlarında şampiyonlar ve dereceye girenler belli oldu.

 

Yapılan yarışlarda küçükler kategorisinde Kayak Yolu Ortaokulu’ndan Yusuf Serin birincilik kürsüsüne çıkarken, aynı okuldan Muhammed Enes Ekmekçi ikinci oldu.

 

Küçük Kızlarda Kayak Yolu Ortaokulu’ndan Ravzanur Ekmekçi şampiyonluk madalyasını kazanmayı başardı.

 

Yıldız erkeklerde 19 Mayıs Ortaokulu’ndan Aydın Eren Şimşek birincilik kürsüsüne çıkarken, Mehmetçik Ortaokulu’ndan Alihan Aktaş ikinci sırada yer aldı. Kayak Yolu Ortaokulu’ndan Yusuf Eren Ergüney üçüncü olurken, Ömer Nasuhi Bilmen Ortaokulu’ndan Serdar Kadir Angaş dördüncü oldu.

 

Yıldız Kızlarda Kayak Yolu Ortaokulu’ndan Aslıhan Güven birinci oldu.

 

Lise Genç Erkekler B Kategorisinde Özel Final Anadolu Lisesi’nden Ahmet Mithat Polat şampiyon olarak altın madalyanın sahibi oldu. Dedeman Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Taha Güleç gümüş madalya elde etti.

 

Lise Genç Kızlar B Kategorisinde Yakutiye Anadolu Lisesi’nden Zeynep Ceren Güngör şampiyonluk kürsüsüne çıktı.

 

Lise Genç Erkekler A Kategorisinde Spor Lisesi’nden Taha Emin Delikaya birinci olurken, aynı okuldan Gökhan Taşdemir ikinci oldu.

 

UÇAN ADAMLAR MADALYALARINI ALDI

 

Erzurum’da düzenlenen Okullar arası Kayakla Atlama İl Birinciliği yarışlarında dereceye giren sporculara madalya ve katılım belgeleri verildi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Şinasi Polat, Palandöken İlçe Müdürü Yaşar Elen ile TOHM Müdürü Murat Tanas ve diğer davetliler tarafından sporculara madalya ve katılım belgeleri verildi.

 

Madalya kazanan öğrenciler okulları adına büyük bir gurur yaşadı.




Editör: CEMİL SARITAŞ




Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 4 3 0 1 11 1 10 +10
2 Fenerbahçe 4 2 0 2 4 2 8 +2
3 Fatih Karagümrük 4 2 1 1 8 4 7 +4
4 Galatasaray 4 2 1 1 5 2 7 +3
5 BB Erzurumspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
6 Antalyaspor 4 2 1 1 4 2 7 +2
7 Hatayspor 4 2 1 1 3 6 7 -3
8 Göztepe 4 1 0 3 8 4 6 +4
9 Kasımpaşa 4 2 2 0 3 2 6 +1
10 Kayserispor 4 2 2 0 3 5 6 -2
11 Konyaspor 3 1 0 2 4 1 5 +3
12 Trabzonspor 4 1 1 2 5 5 5 0
13 Sivasspor 3 1 1 1 2 3 4 -1
14 Gençlerbirliği 3 1 1 1 1 2 4 -1
15 Beşiktaş 4 1 2 1 5 7 4 -2
16 Yeni Malatyaspor 4 1 2 1 3 7 4 -4
17 Gaziantep FK 4 0 1 3 6 8 3 -2
18 Çaykur Rizespor 4 0 2 2 2 5 2 -3
19 Denizlispor 4 0 2 2 1 6 2 -5
20 MKE Ankaragücü 3 0 2 1 1 3 1 -2
21 Başakşehir FK 4 0 3 1 0 6 1 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 İstanbulspor 4 3 1 0 7 4 9 +3
2 Altınordu 4 3 1 0 6 3 9 +3
3 Tuzlaspor 4 2 0 2 9 5 8 +4
4 Adana Demirspor 4 2 0 2 7 3 8 +4
5 Samsunspor 4 2 0 2 6 2 8 +4
6 Altay 4 2 1 1 8 2 7 +6
7 Ankara Keçiörengücü 4 2 1 1 3 1 7 +2
8 Giresunspor 4 2 1 1 6 6 7 0
9 Adanaspor 4 1 0 3 1 0 6 +1
10 Balıkesirspor 4 2 2 0 5 5 6 0
11 Akhisarspor 4 1 2 1 2 2 4 0
12 Bursaspor 4 1 2 1 7 8 4 -1
13 Bandırmaspor 4 1 2 1 5 6 4 -1
14 Ümraniyespor 4 1 2 1 4 8 4 -4
15 Ankaraspor 4 1 3 0 2 7 3 -5
16 Eskişehirspor 4 0 2 2 1 8 2 -7
17 Boluspor 4 0 3 1 3 6 1 -3
18 Menemenspor 4 0 3 1 4 10 1 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Turgutluspor 3 3 0 0 4 1 9 +3
2 Serik Belediyespor 3 2 0 1 7 2 7 +5
3 Karacabey Belediyespor 3 2 0 1 4 1 7 +3
4 Kırklarelispor 3 1 0 2 5 1 5 +4
5 Tarsus İdman Yurdu 3 1 0 2 5 3 5 +2
6 Sakaryaspor 3 1 0 2 3 2 5 +1
7 Van Spor 3 1 0 2 2 1 5 +1
8 Elazığspor 2 1 0 1 4 2 4 +2
9 Mamak FK 3 1 1 1 4 2 4 +2
10 Eyüpspor 3 1 1 1 5 4 4 +1
11 Etimesgut Belediyespor 2 1 0 1 2 1 4 +1
12 Pendikspor 3 1 2 0 5 4 3 +1
13 Bodrumspor 3 1 2 0 4 4 3 0
14 1922 Konyaspor 3 1 2 0 2 2 3 0
15 Kırşehir Belediyespor 2 1 1 0 1 1 3 0
16 Sivas Belediyespor 2 0 1 1 1 2 1 -1
17 Kastamonuspor 3 0 2 1 2 6 1 -4
18 Bayburt Özel İdare Spor 1 0 1 0 1 4 0 -3
19 Pazarspor 3 0 3 0 2 11 0 -9
20 Kardemir Karabükspor 3 0 3 0 1 10 0 -9
Takım O G M B A Y P AV
1 Fatsa Belediyespor 3 3 0 0 5 0 9 +5
2 1928 Bucaspor 3 3 0 0 6 2 9 +4
3 Diyarbekirspor 3 2 1 0 5 2 6 +3
4 Artvin Hopaspor 3 2 1 0 4 4 6 0
5 Arnavutköy Belediye 3 1 0 2 4 3 5 +1
6 Yeşilyurt Belediyespor 3 1 1 1 5 3 4 +2
7 Ofspor 3 1 1 1 4 4 4 0
8 Belediye Derincespor 3 1 1 1 3 3 4 0
9 Kızılcabölükspor 3 1 2 0 4 5 3 -1
10 Edirnespor 3 1 2 0 5 7 3 -2
11 Nevşehir Belediyespor 3 1 2 0 3 5 3 -2
12 Çankaya FK 2 1 1 0 2 4 3 -2
13 1877 Alemdağspor 3 0 1 2 2 5 2 -3
14 Payasspor 2 0 1 1 1 2 1 -1
15 Kemerspor 2003 3 0 2 1 3 5 1 -2
16 Manisaspor 3 0 2 1 1 3 1 -2
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2020 Antalyaspor vs Gaziantep FK
 18/10/2020 Çaykur Rizespor vs MKE Ankaragücü
 18/10/2020 Fatih Karagümrük vs Kasımpaşa
 18/10/2020 Galatasaray vs Alanyaspor
 18/10/2020 Gençlerbirliği vs Denizlispor
 18/10/2020 Göztepe vs Fenerbahçe
 18/10/2020 Hatayspor vs BB Erzurumspor
 18/10/2020 Kayserispor vs Sivasspor
 18/10/2020 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
 18/10/2020 Trabzonspor vs Başakşehir FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2020 Adanaspor vs Altınordu
 18/10/2020 Akhisarspor vs Menemenspor
 18/10/2020 Altay vs Adana Demirspor
 18/10/2020 Ankaraspor vs Giresunspor
 18/10/2020 Bandırmaspor vs Eskişehirspor
 18/10/2020 Boluspor vs Tuzlaspor
 18/10/2020 Bursaspor vs Balıkesirspor
 18/10/2020 Samsunspor vs İstanbulspor
 18/10/2020 Ümraniyespor vs Ankara Keçiörengücü
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 10/10/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Kardemir Karabükspor
 10/10/2020 Elazığspor vs Turgutluspor
 10/10/2020 Pazarspor vs Van Spor
 10/10/2020 Sivas Belediyespor vs Serik Belediyespor
 10/10/2020 Kırşehir Belediyespor vs 1922 Konyaspor
 10/10/2020 Mamak FK vs Kastamonuspor
 10/10/2020 Bodrumspor vs Eyüpspor
 10/10/2020 Karacabey Belediyespor vs Tarsus İdman Yurdu
 10/10/2020 Pendikspor vs Etimesgut Belediyespor
 10/10/2020 Sakaryaspor vs Kırklarelispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 05/10/2020 Çankaya FK vs Payasspor
 11/10/2020 Fatsa Belediyespor vs Çankaya FK
 11/10/2020 Ofspor vs Nevşehir Belediyespor
 11/10/2020 Kemerspor 2003 vs Kızılcabölükspor
 11/10/2020 Payasspor vs Manisaspor
 11/10/2020 Arnavutköy Belediye vs 1928 Bucaspor
 11/10/2020 Belediye Derincespor vs 1877 Alemdağspor
 11/10/2020 Edirnespor vs Yeşilyurt Belediyespor
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI